SÍLA ŽENY “MĚSÍC”

 Sháníte ojedinělý magický šperk? Něco co podtrhne vaši magickou osobnost a ženskost?

Mám pro Vás autorský šperk v podobě půlměsíce s minerálními korálky. Co ve vás vyvolává vůbec samotné slovo “měsíc”. Od doby co se věnuji minerálům, daleko více dostávám sebe do konfrontace se svou ženskostí. A daleko více jsem také přitahována slovem, pojmem, obrazem MĚSÍCE…

Což je velmi zajímavé. Je to samozřejmě i tím, že je to kolem nás velmi populární téma. A to je DOBŘE! Mám pocit, jako by jsme my ženy (myslím tím i sebe) jeli na výkon – převaha mužské energie. Ale víte co, to není úplně ta správná cesta pro každého. My ženy jsme silné především tím, že pokud začneme poslouchat sebe, své tělo, dokážeme daleko více než kde jaký muž. V našich “cyklech” je naše síla. A vzhledem k tomu, že se každý MĚSÍC opakuje, jsme schopny toto vypozorovat a naučit se s tím pracovat. Krásně to vystihuje hláška” Žena hlavou nic nevymyslí, ta to musí cítit”.

Symbolicky k tomuto tématu vznikl právě tento šperk. Věřte, napojte se a podpořte svou něžnou stránku.

Ráda bych zachovala hlavní korálek v podobě selenitu, jinak známého také jako andělského kamene. Selenit propojuje světy, pomáhá napojit se na sílu a energii “duchovna”. Být blíže svým strážným andělům a vesmírným zákonům.

Na fotce je spodní korálek Kunzit. Růžový kunzit pomáhá pochopit lidi kolem nás a lépe komunikovat. Zároveň léčí bolavá srdce. Přináší lásku, mír a klid na duši

Nebráním se obměně korálků. Napojte se, poslechněte svou intuici a já vám tento jedinečný šperk přizpůsobím zcela na míru. 

Leave a Reply