MĚSÍČNÍ ZÁVĚS “LAPAČ SNŮ”

Měsíce, moje velká láska. Symbol měsíce ve mně vyvolává velmi silné emoce a tak když jsem se rozhodovala, jaký typ dekorací budu tvořit ve spojení s minerály, byla to prostě jasná volba. Minerální kameny, se mi začaly doma hromadit a já s obrovským nadšením sledovala nejrůznější inspirace v podobě dekorací do interiéru. Říkala jsem si, jak by bylo fajn propojit měsíce a kameny a vytvořit tak něco originálního, co bude dle mých představ. Několikrát se mi o nich dokonce i zdálo.

Od doby co jsem maminkou je pro mě spánek velkou odměnou :-))) a tak jsem si říkala, že by bylo celkem symbolické vymyslet pro vás něco, co může váš spánek povznést ještě na další úroveň. Nejen že měsíčky fungují na podobném principu jako klasické “lapače snů” (-zachytávají zlé sny), ale jejich jedinečnost je v použití minerálních kamenů, kamínků a třeba i mušlí.

Měsíčky tvořím se záměrem, dle toho vybírám minerální kamínek, ale také oplétám minerálními zlomky za pomoci měděného drátku, který umocňuje sílu minerálů. 

Ve spánku se nám častokrát promítají naše nejtajnější přání a sny, proč nepodpořit jejich prožitek a vizualizaci právě tímto způsobem a naklonit si tak svůj vesmír. 

Potřebujete zklidnit před spánkem? Nebo by se vám měsíček hodil do vašeho meditačního koutku, i pro tyto účely jsem měsíce tvořila 🙂 A je to opravdu neskutečná až vesmírná energie.