SVÍCNY

Také tak milujete tu atmosféru když si všude možně po bytě rozsvítíte svíčky? Když pomineme vůni která se z nich line, ten hřejivý pocit a útulno je prostě nádhera. Já osobně svíčky zbožňuji a to nejen v zimě kdy mám pocit, že svíček není nikdy dost 🙂 Zamilovala jsem si hlavně svícny z kamenů. Nejvíce miluji ten svůj sodalitový, který nejen zdobí mojí malou “pracovničku”, kde dávám podobu všem těm vašim přáním, ale přináší klid, podporuje kreativního ducha a vytváří příjemnou atmosféru u které absolutně zapomínám na čas. 

Při doplňování kamenů u svého oblíbeného dodavatele jsem narazila na další krásné svícny a řekla jsem si, že by bylo fajn přenést to i do mojí nabídky. Proč si také nesplnit několik přání na jednou? A tak si nyní u nás můžete objednat také nádherné svícny na čajovou svíčku z minerálních kamenů a krystalů himalájské soli. 

Snažím se pro vás najít jen ty nejúžasnější kousky a protože jsme srdcaři, tak nám ani svícínky v podobě srdíček nesmějí chybět. Však taky v předprodeji jste mi všechny srdíčka okamžitě vykoupily :-)) A za to jsem moc vděčná, neboť cítím, že to je správná cesta a že napojení na vás, milé duše, je stále silnější <3

Nutno podotknout, že každý kus je originál. Mohou se lišit barvou i velikostí.

Leave a Reply